Kdo jsme

Kdo jsme? Jsme skupina studentů zapálených do angličtiny a výuky dětí. Tábor pořádáme pod záštitou Klubu Polabiny IV. Náš tým má bohaté zkušeností s angličtinou i se vzděláváním dětí.

Náš tým

Honza Španiel

Jmenuji se Honza Španiel a je mi 19 let. Pocházím z Pardubic a studuju čtvrtý ročník Gymnázia Dašická. Dlouhodobě se věnuji doučování dětí, doučuji zejména český a anglický jazyk. Angličtině se věnuji již 11 let. Jsem držitelem certfikátu C2, tedy nejvyšší dosažitzelné úrovně. Díky bohatým zkušenostem s doučováním umím pracovat s dětmi s poruchami pozornosti či s dětmi z cizojazyčného prostředí. Již několik let také působím jako instruktor na různých dětských táborech. Na táboře se věnuji zejména výuce a jejímu přizpůsobení individuálním potřebám dítěte. Od října 2022 nastupuji na Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze.

Štěpánka Hezká

Jmenuji se Štěpánka Hezká, je mi 21 let a jsem z Pardubic. Druhým rokem studuji na Pedagogické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Už kvůli této skutečnosti je všeobecná práce s dětmi součástí mého života. S dětmi mám také zkušenosti díky působení jako instruktorka lyžování v Českých Petrovicích a tím, že jsem členka folklorního souboru Radost Pardubice, kde vedu dětskou muziku souboru. Angličtinou se aktivně zabývám od prvního stupně základní školy. Studovala jsem na Gymnáziu Dašická, kde jsem z angličtiny státně odmaturovala. V průběhu studia jsem doučovala mladší žáky. V současné době se věnuji studiu jazyků na Univerzitě Hradec Králové.

Viktor Horák

Jmenuji se Viktor Horák, je mi 19 let a jsem již čtvrtým rokem studentem Gymnázia Dašická v Pardubicích. Anglicky se učím od svých pěti let, od té doby až do současnosti pravidelně navštěvuji kurzy a lekce výhradně s rodilými mluvčími.  V minulosti jsem se zúčastnil několika výměnných pobytů a zájezdů do Velké Británie, nejen za účelem lepšího porozumění anglického jazyka, ale i porozumění britským tradicím a zvyklostem. Moje zkušenosti s dětmi pramení především z doučování a účasti na příměstském, i klasickém táboře jak z pozice vedoucího oddílu, tak z pozice instruktora. Od října roku 2022 budu studentem ČVUT.

Nyní již víte, kdo jsme. Jaký program letos náš tým připravil si můžete prohlídnout zde.