Program

Dopolední program

Společný dopolední program začíná v 8:00. Děti však v prostorech SŠ cestovního ruchu a grafického designu rádi přivítáme již od 7:00, v takovém případě se jim budeme až do začátku společného programu individuálně věnovat v angličtině. Společná výuka od 8:00 je realizována v menších skupinách dětí, podle jejich jazykových schopností. Děti budou v těchto skupinách hrát anglické hry, cílené na rozšíření slovní zásoby a komunikační schopnosti. S pokročilejšími dětmi se podíváme i na základy anglické gramatiky.

Předání a vyzvednutí dětí probíhá vždy na adrese SŠ cestovního ruchu a grafického designu U Josefa 118, 530 09 Pardubice II. Děti je možné po předchozí domluvě dovézt na program později či vyzvednout dříve.

Prostory SŠ cestovního ruchu a grafického designu si můžete prohlédnout na propagačním videu školy.

Odpolední program

Po výuce následuje oběd v restauraci U Josefa. Po něm se děti pomalu vydají na odpolední program. Do programu budou vkládány anglické hry a komunikace v angličtině. Na každý ze čtyř dnů jsme pro děti připravili jedinečný program. Ke konci dne se děti vrátí z odpoledního programu zpět do SŠ cestovního ruchu a grafického designu, kde si je rodiče vyzvednou. Program končí v 16:00, ale o děti se rádi postaráme až do 17:00. Během dopoledního i odpoledního programu je zajištěna svačina a pitný režim v ceně.

Každý den se tedy do programu zařadí jedna z následujících aktivit.

LASER GAME

Jeden den si s dětmi zahrajeme populární týmovou bojovou hru Laser Game. Děti se rozdělí do dvou týmů a utkají se spolu v souboji s laserovými zbraněmi uprosřed temného labyrintu. Tento bod programu byl doplněn na přání dětí z minulých turnusů a moc se na něj těšíme.

STATEK APOLENKA

S dětmi navštívíme také statek Apolenka. Jedna se o ekofarmu poblíž Pardubic. Děti čeká komentovaná prohlídka statkem, dozvědí se zajímavé informace o spoustě domácích zvířat, s některými z nich si budou moci i hrát, zájemci se dokonce budou moci nechat vézt na koni.

AQUA CENTRUM PARDUBICE

Co by to bylo za letní tábor bez koupání! Spolu s dětmi vyrazíme do venkovního areálu Aquacentra Pardubice. Budeme se koupat, dovádět na tobogánech a hrát vodní hry. Na tuto aktivitu bude zvýšen počet vedoucích pro zajištění maximální bezpečnosti.

MUZEUM KOUZEL

S prvním turnusem se jeden den vydáme do Muzea kouzel. Děti si prohlédnou kouzelnické pomůcky, zjistí něco málo o historii kouzelnicví, zhlédnou kouzelnickou show a některé triky si i samy vyzkouší.

TAJEMSTVÍ ZELENÉ BRÁNY

S prvním turnusem se po Muzeu kouzel vydáme za Tajemstvím Zelené brány. Děti si v rámci této aktivity nejen prohlédnou město z ptačí perspektivy, ale také si zahrají interaktivní hru s hisotirckým kontextem.

OLYMPIJSKÝ PARK PARDUBICE

S druhým turnusem se jeden den podíváme do Olympíjského sportovního parku Na Špici. Děti si vyzkouší různé sporty od hodu na koš až po lezení na lezecké stěně, pokud nám to počasí dovolí, zajdem společně i na zmrzku :))

DEN V PARKU PLNÝ HER

Poslední den se vydáme společně do parku a budeme hrát soutěže o zajímavé ceny. Hry budou anglického i českého charakteru. Zkrátka společně zakončíme tábor jak se patří.