Program

Dopolední program

Společný dopolední program začíná v 8:00. Děti však v prostorech SŠ cestovního ruchu a grafického designu rádi přivítáme již od 7:00, v takovém případě se jim budeme až do začátku společného programu individuálně věnovat v angličtině. Společná výuka od 8:00 je realizována v menších skupinách dětí, podle jejich jazykových schopností. Děti budou v těchto skupinách hrát anglické hry, cílené na rozšíření slovní zásoby a komunikační schopnosti. S pokročilejšími dětmi se podíváme i na základy anglické gramatiky.

Předání a vyzvednutí dětí probíhá vždy na adrese SŠ cestovního ruchu a grafického designu U Josefa 118, 530 09 Pardubice II. Děti je možné po předchozí domluvě dovézt na program později či vyzvednout dříve.

Prostory SŠ cestovního ruchu a grafického designu si můžete prohlédnout na propagačním videu školy.

Odpolední program

Po výuce následuje oběd v restauraci U Josefa. Po něm se děti pomalu vydají na odpolední program. Do programu budou vkládány anglické hry a komunikace v angličtině. Na každý ze čtyř dnů jsme pro děti připravili jedinečný program. Ke konci dne se děti vrátí z odpoledního programu zpět do SŠ cestovního ruchu a grafického designu, kde si je rodiče vyzvednou. Program končí v 16:00, ale o děti se rádi postaráme až do 17:00. Během dopoledního i dopoledního programu je zajištěna svačina a pitný režim v ceně.

Každý den se tedy do programu zařadí jedna z následujících aktivit.

Perníková chaloupka

Jedno odpoledne se s dětmi vypravíme do pohádkového Království perníku na návštěvu perníkové chaloupky. Děti čeká prohlídka muzea perníku s výkladem protkaným pohádkou o Mařence a Jeníčkovi a samy si i vyzkouší vytlačování perníku do forem.

Statek Apolenka

S dětmi navštívíme také statek Apolenka. Jedna se o ekofarmu poblíž Pardubic. Děti čeká komentovaná prohlídka statkem, dozvědí se zajímavé informace o spoustě domácích zvířat, s některými z nich si budou moci i hrát, zájemci se dokonce budou moci nechat vézt na koni.

Kouzelnické muzeum

Zavítáme také do Muzea kouzel, kde nás čeká prohlídka a kouzelnické vystoupení. Jedná se o největší kouzelnickou expozici v Česku. V rámci programu děti zažijí několik kouzel na vlastní kůži.

Tajemství Zelené brány

Při příležitosti návštěvy Muzea kouzel se zastavíme na prohlídku Zelené brány. Během prohlídky nás bude čekat hra zvaná ,,tajemství zelené brány“. Při této interaktivní hře se děti mimo jiné dozvědí o historii Pardubic.

Maškarní a dlabání dýni

Poslední den nasadíme masky a kostýmy a ponoříme se spolu do americké tradice zvané Halloween. Děti si vyrobí masku, vydlabou dýně a zahrají řadu tematických her.