PROGRAM

Dopolední program

Společný dopolední program začíná v 8:00. Děti však v prostorech SŠ cestovního ruchu a grafického designu rádi přivítáme již od 7:00, v takovém případě se jim budeme až do začátku společného programu individuálně věnovat v angličtině. Společná výuka od 8:00 je realizována v menších skupinách dětí, podle jejich jazykových schopností. Děti budou v těchto skupinách hrát anglické hry, cílené na rozšíření slovní zásoby a komunikační schopnosti. S pokročilejšími dětmi se podíváme i na základy anglické gramatiky.

Předání a vyzvednutí dětí probíhá vždy na adrese SŠ cestovního ruchu a grafického designu U Josefa 118, 530 09 Pardubice II. Děti je možné po předchozí domluvě dovézt na program později či vyzvednout dříve.

Prostory SŠ cestovního ruchu a grafického designu si můžete prohlédnout na propagačním videu školy.

Odpolední program

Po výuce následuje oběd v restauraci U Josefa. Po něm se děti pomalu vydají na odpolední program. Do programu budou vkládány anglické hry a komunikace v angličtině. Na každý ze čtyř dnů jsme pro děti připravili jedinečný program. Ke konci dne se děti vrátí z odpoledního programu zpět do SŠ cestovního ruchu a grafického designu, kde si je rodiče vyzvednou. Program končí v 16:00, ale o děti se rádi postaráme až do 17:00. Během dopoledního i odpoledního programu je zajištěna svačina a pitný režim v ceně.

Každý den se tedy do programu zařadí jedna z následujících aktivit.

SFÉRA PARDUBICE

Společně navštívíme vzdělávací centrum SFÉRA v Automatických mlýnech. Rozročíme se s Vědou na kouli – Science on a Sphere, unikátní technologií, která na planetárních datech ukazuje například přírodní jevy na zemi.

FUN WATER PARK
A PADDLEBOARDY

Fun Water Park leží při soutoku Labe s Chrudimkou u parku Na Špici. Mimo to budou pro děti připraveny paddleboardy a koloběžky po celou dobu programu. Děti budou vybaveny plovacími vestami.

AQUA CENTRUM PARDUBICE

Co by to bylo za letní tábor bez koupání! Spolu s dětmi vyrazíme do venkovního areálu Aquacentra Pardubice. Budeme se koupat, dovádět na tobogánech a hrát vodní hry. Na tuto aktivitu bude zvýšen počet vedoucích pro zajištění maximální bezpečnosti.

TEMATICKÁ CELOTÁBOROVKA

Nesmí chybět celotáborová bojovka. Minulý rok jsme se spolu s piráty vydali na vlny moře za dobrodružstvím. Jaké téma nás čeká letos? Sledujte naše sociální sítě, letošní téma vám postupně odhalíme.

DEN V PARKU PLNÝ HER

Poslední den se vydáme společně do parku a budeme hrát soutěže o zajímavé ceny. Hry budou anglického i českého charakteru. Zkrátka společně zakončíme tábor jak se patří.