Program

Dopolední program

Společný dopolední program začíná v 8:00. Děti však v prostorech SŠ cestovního ruchu a grafického designu rádi přivítáme již od 7:00, v takovém případě se jim budeme až do začátku společného programu individuálně věnovat v angličtině. Společná výuka od 8:00 je realizována v menších skupinách dětí, podle jejich jazykových schopností. Děti budou v těchto skupinách hrát anglické hry, cílené na rozšíření slovní zásoby a komunikační schopnosti. S pokročilejšími dětmi se podíváme i na základy anglické gramatiky.

Předání a vyzvednutí dětí probíhá vždy na adrese SŠ cestovního ruchu a grafického designu U Josefa 118, 530 09 Pardubice II. Děti je možné po předchozí domluvě dovézt na program později či vyzvednout dříve.

Prostory SŠ cestovního ruchu a grafického designu si můžete prohlédnout na propagačním videu školy.

Odpolední program

Po výuce následuje oběd v restauraci U Josefa. Po něm se děti pomalu vydají na odpolední program. Do programu budou vkládány anglické hry a komunikace v angličtině. Na každý ze čtyř dnů jsme pro děti připravili jedinečný program. Ke konci dne se děti vrátí z odpoledního programu zpět do SŠ cestovního ruchu a grafického designu, kde si je rodiče vyzvednou. Program končí v 16:00, ale o děti se rádi postaráme až do 17:00. Během dopoledního i odpoledního programu je zajištěna svačina a pitný režim v ceně.

Každý den se tedy do programu zařadí jedna z následujících aktivit.

LASER GAME

Jeden den si s dětmi zahrajeme populární týmovou bojovou hru Laser Game. Děti se rozdělí do dvou týmů a utkají se spolu v souboji s laserovými zbraněmi uprosřed temného labyrintu. Tento bod programu byl doplněn na přání dětí z minulých turnusů a moc se na něj těšíme.

STATEK APOLENKA

S dětmi navštívíme také statek Apolenka. Jedna se o ekofarmu poblíž Pardubic. Děti čeká komentovaná prohlídka statkem, dozvědí se zajímavé informace o spoustě domácích zvířat, s některými z nich si budou moci i hrát, zájemci se dokonce budou moci nechat vézt na koni.

AQUA CENTRUM PARDUBICE

Co by to bylo za letní tábor bez koupání! Spolu s dětmi vyrazíme do venkovního areálu Aquacentra Pardubice. Budeme se koupat, dovádět na tobogánech a hrát vodní hry. Na tuto aktivitu bude zvýšen počet vedoucích pro zajištění maximální bezpečnosti.

EXKURZE LETIŠTĚ

Jak to chodí na letišti? A jak funguje celé zázemí, aby vše probíhalo bezproblémově? Společně s dětmi se vydáme na pardubické letiště a zjistíme, co vše je potřeba zařídit, aby se cestují dostal pohodlně do cílové destinace.

DEN V PARKU PLNÝ HER

Poslední den se vydáme společně do parku a budeme hrát soutěže o zajímavé ceny. Hry budou anglického i českého charakteru. Zkrátka společně zakončíme tábor jak se patří.