Program

Dopolední program

Společný dopolední program začíná v 8:00. Děti však v prostorech SŠ cestovního ruchu a grafického designu rádi přivítáme již od 7:00, v takovém případě se jim budeme až do začátku společného programu individuálně věnovat v angličtině. Společná výuka od 8:00 je realizována v menších skupinách dětí, podle jejich jazykových schopností. Děti budou v těchto skupinách hrát anglické hry, cílené na rozšíření slovní zásoby a komunikační schopnosti. S pokročilejšími dětmi se podíváme i na základy anglické gramatiky.

Předání a vyzvednutí dětí probíhá vždy na adrese SŠ cestovního ruchu a grafického designu U Josefa 118, 530 09 Pardubice II. Děti je možné po předchozí domluvě dovézt na program později či vyzvednout dříve.

Prostory SŠ cestovního ruchu a grafického designu si můžete prohlédnout na propagačním videu školy.

Odpolední program

Po výuce následuje oběd v restauraci U Josefa. Po něm se děti pomalu vydají na odpolední program. Do programu budou vkládány anglické hry a komunikace v angličtině. Na každý z pěti dnů jsme se pro děti připravili jedinečný program. Každý den se tedy do programu zařadí jedna z následujících aktivit. Ke konci dne se děti vrátí z odpoledního programu zpět do SŠ cestovního ruchu a grafického designu, kde si je rodiče vyzvednou. Program končí v 16:00, ale o děti se rádi postaráme až do 17:00.

Během dopoledního i dopoledního programu je zajištěna svačina a pitný režim v ceně.

Koupaliště Cihelna Pardubice

Jedno odpoledne budou děti trávit na koupališti Cihelna. Na tuto aktivitu bude navýšen počet přítomných instruktorů pro zajištění bezpečí dětí. V případě nepříznivého počasí bude realizován náhradní program.

Koupaliště cihelna anglický příměstský tábor Pardubice

Lanový park Pardubice

Děti si budou moct hrát v malém lanovém parku, zaskákat si na trampolínách či skákacím hradu, hrát si na houpacích lodích a pirátské lodi nebo si zkusit horolezeckou stěnu. To vše pod dohledem personálu lanového centra a našich instruktorů.

Lanový park anglický příměstský tábor Pardubice

Výlet na Kunětickou horu

Vydáme se spolu na pěší výlet na Kunětickou horu podél řeky Labe. Cesta bude prokládána hrami v angličtině, stavíme se spolu na zmrzlinu v Kuněticích a děti budou moci nakrmit zvířata v areálu Kunětické hory.

Kunětická hora anglický příměstský tábor Pardubice

Trampolínové centrum Fly Zone

Společně si uděláme výlet do Hradce Králové, a to konkrétně do Trampolínového centra Fly Zone. Fly Zone nabízí širokou škálu skákacích atrakcí, na kterých děti stráví celkem dvě hodiny. Vše pod dohledem personálu Fly Zone a našich instruktorů.

Trampolínové centrum Fly zone anglický příměstský tábor Pardubice

Odpoledne v parku plné her v angličtině

Jedno odpoledne spolu strávíme v parku Na Špici či v Tyršových sadech. Pro děti jsme si připravili pohybové hry a venkovní aktivity soutěžního charakteru. Děti se rozdělí na týmy a utkají se v táborovém klání o sladkou odměnu. Veškeré hry jsou v angličtině a mají didaktický charakter.

park anglický příměstský tábor Pardubice